100% d’aprovats a les PAU i set alumnes amb una nota superior a 9

100% d’aprovats a les PAU i set alumnes amb una nota superior a 9

Set alumnes de la nostra escola han obtingut una nota superior a 9 a la fase general de la selectivitat d’enguany. Júlia Pratdesaba, Ivet Solà, Fortià Arumí, Anna Godayol, Izan Arnedo, Ariadna Carbonell i Martina Clusells rebran la Distinció de les PAU que atorga el Govern de la Generalitat amb la finalitat de reconèixer públicament l’esforç, la bona preparació i el mèrit dels estudiants. La dada es converteix en un rècord per a la nostra escola i és el centre amb més alumnes amb aquesta distinció de la comarca d’Osona.

A més, tots els alumnes de 2n de Batxillerat de l’escola que s’han presentat a les PAU 2024 han aprovat la fase general de les proves. L’enhorabona a tots per l’excel·lència i els bons resultats.